top of page

Regulamin Foto Miasteczka Warszawa

  1. Rezerwacja Foto Miasteczka Warszawa jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

  2. Klientów prosimy o przybycie z 10 minutowym wyprzedzeniem, by móc na spokojnie zaparkować, rozpakować się i przygotować do sesji.

  3. Za wszelkie powstałe szkody na terenie obiektu Foto Miasteczka odpowiada najemca, który pokryje szkody zgodnie z ich wartością.

  4. Wynajmujący nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawione rzeczy i wypadki podczas sesji. Poruszając się po terenie, należy zachować ogólnie przyjęte zasady bezpieczeństwa. 

  5. Psy i koty są mile widziane na sesji, jednak prosimy, by załatwiały się poza obiektem. 

  6. Opłatę za wynajem należy uregulować przed rozpoczęciem sesji gotówką. 

  7. Rezerwację można odwołać na min. 48 godzin przed rozpoczęciem sesji. Osoby, które odwołują rezerwację na mniej niż 48 godzin będą przy kolejnych rezerwacjach musiały uiścić zadatek w kwocie 100zł.

  8. Teren Foto Miasteczka Warszawa jest monitorowany. Administratorem danych jest firma Sabri Studio Photography. ul. Nowodworska 22. 03-133 Warszawa. Wszelkie pytania i wnioski w tej sprawie prosimy kierować do inspektora ochrony danych osobowych na adres e-mail: sebastianstrzalkowski1@gmail.com

  9. Kwestie wychodzące poza regulamin należy ustalać przed sesją z wynajmującymi - Agnieszka (512107391), Sebastian (501653861).

bottom of page