top of page

Regulamin Foto Miasteczka Warszawa

 1. Rezerwacja Foto Miasteczka Warszawa jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

 2. Klientów prosimy o przybycie z 10 minutowym wyprzedzeniem, by móc na spokojnie zaparkować, rozpakować się i przygotować do sesji.

 3. Za wszelkie powstałe szkody na terenie obiektu Foto Miasteczka odpowiada najemca, który pokryje szkody zgodnie z ich wartością.

 4. Wynajmujący nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawione rzeczy i wypadki podczas sesji. Poruszając się po terenie, należy zachować ogólnie przyjęte zasady bezpieczeństwa. 

 5. Psy i koty są mile widziane na sesji, jednak prosimy, by załatwiały się poza obiektem. 

 6. Opłatę za wynajem należy uregulować przed rozpoczęciem sesji, gotówką lub kartą .

 7. Rezerwację można odwołać na min. 48 godzin przed rozpoczęciem sesji. Osoby, które odwołują rezerwację na mniej niż 48 godzin będą przy kolejnych rezerwacjach musiały uiścić zadatek w kwocie 100zł.

 8. Teren Foto Miasteczka Warszawa jest monitorowany. Administratorem danych jest firma Abrakadabra S.C. ul. Nowodworska 22. 03-133 Warszawa. Wszelkie pytania i wnioski w tej sprawie prosimy kierować do inspektora ochrony danych osobowych na adres e-mail: sebastian@abrakadabra.sklep.pl

 9. Kwestie wychodzące poza regulamin należy ustalać przed sesją z wynajmującymi - Agnieszka (512107391), Sebastian (501653861).

Call 

123-456-7890 

Email 

Follow

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Instagram
bottom of page